Jan Håfström väggobjekt tema

Jan Håfström väggobjekt tema
Jan Håfström väggobjekt tema
Jan Håfström väggobjekt tema
Jan Håfström väggobjekt tema
Jan Håfström väggobjekt tema
Jan Håfström väggobjekt tema

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1986, akryl på duk och trä, 80x136 cm.
PROVENIENS: Fredrik Roos nordiska samling, Rooseum, Malmö

247246

2014-05-24