Heinrich Müllner objekt tema

Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema
Heinrich Müllner objekt tema

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÜLLNER, Heinrich (?-2012): Ansikte, signerad, daterad och numrerad på trähylla H Müllner 91, 1/5, komposit/konstmassa, hyllmått 15x8,5 cm

247249

2014-05-25