Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÜLLNER, Heinrich (?-2012): Ansikte, signerad, daterad och numrerad på trähylla H Müllner 91, 1/5, komposit/konstmassa, hyllmått 15x8,5 cm
247249
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här