Lisa Tvedt objekt tema

Lisa Tvedt objekt tema
Lisa Tvedt objekt tema
Lisa Tvedt objekt tema
Lisa Tvedt objekt tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TVEDT, Lisa (samtida): Utan titel, signerad och numrerad Lisa Tvedt 3/5, metallobjekt/bemålat trä, 37x28 cm

247250

2014-05-25