Målningar Birger Jonasson mfl tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MÅLNINGAR (3) Birger Jonasson (född 1938): "Svävande kloss", monogramsignerad Bj, 1993, olja på duk, 16x13,5 cm, Anders Waernebo-Garnow (samtida), "Reducerat landskap", olja på pannå, 34x28 cm, samt Monogramisten EB (möjligen Ella Björklund), signerad på spännram, olja på duk, 34x25 cm

247254

2014-05-24