Adam H olja tema
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADAM H (Hawrylkiewicz) (född 1938): "Utan titel II", signerad a tergo Adam H Stockholm, olja på duk, 46x46 cm , Konstnären är född i Vilnius, Litauen. Sedan 1970 bosatt och verksam i Sverige)
Tryckmärke, smärre ytslitage
247266
2014-05-25