Adam H olja tema

Adam H olja tema
Adam H olja tema
Adam H olja tema
Adam H olja tema

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADAM H (Hawrylkiewicz) (född 1938): "Utan titel II", signerad a tergo Adam H Stockholm, olja på duk, 46x46 cm , Konstnären är född i Vilnius, Litauen. Sedan 1970 bosatt och verksam i Sverige)

Tryckmärke, smärre ytslitage

247266

2014-05-25