Gabriella Höglin mfl objekt Tema

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HÖGLIN, Gabriella (samtida): objekt, flaska med propp, glas, höjd ca 17 cm, Proveniens: Inger Molin, 2000
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): objekt, glaserat lergods, otydligt signerad, höjd ca 14 cm

Zustandsbeschreibung

Objektet i lergods med några avslag

247267

2014-05-24