Damporträtt blandteknik
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, etiketter a tergo "Francois Nicolas Mouchet" samt "Aus der Sammlung Max Kessler", blandteknik, 14x10 cm, ram i skulpterat och förgyllt trä, ramens höjd 40 cm
247277
2014-05-17