Damporträtt blandteknik

Damporträtt blandteknik
Damporträtt blandteknik
Damporträtt blandteknik
Damporträtt blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, etiketter a tergo "Francois Nicolas Mouchet" samt "Aus der Sammlung Max Kessler", blandteknik, 14x10 cm, ram i skulpterat och förgyllt trä, ramens höjd 40 cm

247277

2014-05-17