Thomas Anagrius mfl. Tema
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANAGRIUS, Thomas (född 1939): Askar, 2 st, signerade, höjd ca 5,5-7 cm
GAHRN, Mats David, lockask, delvis svärtad ek, brännstämplad, höjd ca 9,5 cm,
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Ask, signerad M84, höjd ca 10 cm,
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kruka, yttersida med flätverk, höjd ca 6,5 cm
247280
2014-05-24