Thomas Anagrius mfl. Tema

Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema
Thomas Anagrius mfl. Tema

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANAGRIUS, Thomas (född 1939): Askar, 2 st, signerade, höjd ca 5,5-7 cm
GAHRN, Mats David, lockask, delvis svärtad ek, brännstämplad, höjd ca 9,5 cm,
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Ask, signerad M84, höjd ca 10 cm,
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kruka, yttersida med flätverk, höjd ca 6,5 cm

247280

2014-05-24