Lis Ehrenreich fat skål Tema

Lis Ehrenreich fat skål Tema
Lis Ehrenreich fat skål Tema
Lis Ehrenreich fat skål Tema
Lis Ehrenreich fat skål Tema
Lis Ehrenreich fat skål Tema
Lis Ehrenreich fat skål Tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EHRENREICH, Lis (Danmark, samtida): 2 st, fat, skål, signerade, glaserat stengods i vitt och grönt, diameter ca 31-34, höjd ca 3-17 cm,
Proveniens: galleri Kaolin, Stockholm, utställning nuancer i hvidt - og gront

Glasyrnagg

247283

2014-05-24