Rokokobord

Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord
Rokokobord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, rokoko, 1700-tal, höjd ca 72, 75x64 cm

Skador, kompletteringar, omarbetad

247293

2014-05-17