Herman Fogelin skulptur Tema

Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema
Herman Fogelin skulptur Tema

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

FOGELIN, Herman (född 1947): "Två kentaurer talade om solskivan", 1 par, skulpturer, stengodslera, längd ca 35, höjd ca 65 cm
Proveniens: Konsthantverkarna, Stockholm

Slitage

247309

2014-05-24