Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
FOGELIN, Herman (född 1947): "Två kentaurer talade om solskivan", 1 par, skulpturer, stengodslera, längd ca 35, höjd ca 65 cm
Proveniens: Konsthantverkarna, Stockholm
Slitage
247309
2014-05-24