CF Reuterswärd litografi

CF Reuterswärd litografi
CF Reuterswärd litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Ludwigs kite", signerad Reuterswärd, 80/90, färglitografi, 84x119 cm

247310

2014-05-17