Beck&Ljung serigrafi

Beck&Ljung serigrafi
Beck&Ljung serigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Olympia", signerad och daterad Beck o Ljung 1979, 81/360, serigrafi, 74x54 cm

247312

2014-05-17