Kurt Beckman olja
2014-05-18
247320
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BECKMAN, Kurt (1932-1962): Komposition, monogramsignerad och daterad K.B -59, olja på duk, 55x61 cm
Smärre ytskador