Kurt Beckman olja

Kurt Beckman olja
Kurt Beckman olja
Kurt Beckman olja
Kurt Beckman olja
Kurt Beckman olja
Kurt Beckman olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECKMAN, Kurt (1932-1962): Komposition, monogramsignerad och daterad K.B -59, olja på duk, 55x61 cm

Smärre ytskador

247320

2014-05-18