Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECKMAN, Kurt (1932-1962): Komposition, monogramsignerad och daterad K.B -59, olja på duk, 55x61 cm
Smärre ytskador
247320
2014-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här