Olle Bonnier serigrafi

Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): "The 1949 Plingeling - Score", färgserigrafi tryckt av Ingvar Landberg 1982, signerad Olle Bonnier, 9/30, 23x286 (bladstorlek 28,5x291) i signerad, numrerad och dekorerad originalförpackning (rulle)

247321

2014-05-18