Lynge-Ahlberg oljemålning
2014-05-18
247322
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad a tergo Lynge -Ahlberg, olja på duk, 60x40 cm