Rune Jansson olja

Rune Jansson olja
Rune Jansson olja
Rune Jansson olja
Rune Jansson olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JANSSON, Rune (född 1918): "Vinden och två båtar", signerad och daterad Rune Jansson -68, olja på duk, 21,5x43,5 cm

247327

2014-05-18