Sten Nyström olja

Sten Nyström olja
Sten Nyström olja
Sten Nyström olja
Sten Nyström olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): "Komposition i gult och svart", signerad och daterad 1987 a tergo, olja på duk, 84x60 cm

Smärre krackeleringar

247329

2014-05-18