Einar Lynge-Ahlberg gouache

Einar Lynge-Ahlberg gouache
Einar Lynge-Ahlberg gouache
Einar Lynge-Ahlberg gouache
Einar Lynge-Ahlberg gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition mot svart och blått, signerad och daterad Lynge-Ahlberg -50, gouache, 48x30 cm

247332

2014-05-18