Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition mot svart och blått, signerad och daterad Lynge-Ahlberg -50, gouache, 48x30 cm
247332
2014-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här