Bordslampa Bibibibi

Bordslampa Bibibibi
Bordslampa Bibibibi
Bordslampa Bibibibi
Bordslampa Bibibibi
Bordslampa Bibibibi
Bordslampa Bibibibi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, "Bibibibi", formgiven av Ingo Maurer 1982, signerad och numrerad 445/500, platta av porslin, i form av fågel med ben i plast samt plåtskärm, höjd 57 cm

Bruksslitage

247334

2014-05-17