Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, "Bibibibi", formgiven av Ingo Maurer 1982, signerad och numrerad 445/500, platta av porslin, i form av fågel med ben i plast samt plåtskärm, höjd 57 cm
Bruksslitage
247334
2014-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här