Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS med lock, glas, Jeanette Paova Schweitz för Orrefors, signerad J P Schweitz, organisk dekor av lila glassmassa, höjd 46 cm inklusive lock
Minimala nagg i mynning, slitage
247335
2014-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här