Glasvas Tema

Glasvas Tema
Glasvas Tema
Glasvas Tema
Glasvas Tema
Glasvas Tema
Glasvas Tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS med lock, glas, Jeanette Paova Schweitz för Orrefors, signerad J P Schweitz, organisk dekor av lila glassmassa, höjd 46 cm inklusive lock

Minimala nagg i mynning, slitage

247335

2014-05-24