Mikael Fare skulptur

Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur
Mikael Fare skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARE, Mikael (född1951): Figurkomposition, monogramsignerad MF, brons, numrerad 3/8, höjd 25 cm

247339

2014-05-17