Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av läsande kvinna, olja på pannå, 26,5x21 cm

Smärre färgbortfall

247342

2014-05-17