Adam H olja tema

Adam H olja tema
Adam H olja tema
Adam H olja tema
Adam H olja tema

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADAM H (Hawrylkiewicz) (född 1938): "Utan titel III", signerad a tergo Adam H Stockholm, olja på duk, 41x41 cm,
Konstnären är född i Vilnius, Litauen. Sedan 1970 bosatt och verksam i Sverige

Märken

247346

2014-05-23