Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RYCKAERT, David III (1612-1661): efter, 1800-talskopia, kroginteriör med rökande män, olja på pannå, 34x29 cm
Färgbortfall och krackelyr
247352
2014-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här