David III Ryckert efter oljemålning
Valmis
2014-05-17
247352
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
RYCKAERT, David III (1612-1661): efter, 1800-talskopia, kroginteriör med rökande män, olja på pannå, 34x29 cm
Färgbortfall och krackelyr