David III Ryckert efter oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYCKAERT, David III (1612-1661): efter, 1800-talskopia, kroginteriör med rökande män, olja på pannå, 34x29 cm

Färgbortfall och krackelyr

247352

2014-05-17