Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RUTA, Marja (född 1942): "Strandskugga", signerad Marja Ruta, olja på duk, 60x52 cm
Zustandsbeschreibung
247360
2014-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner