Marja Ruta oljemålning tema

Marja Ruta oljemålning tema
Marja Ruta oljemålning tema
Marja Ruta oljemålning tema
Marja Ruta oljemålning tema
Marja Ruta oljemålning tema
Marja Ruta oljemålning tema

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RUTA, Marja (född 1942): "Strandskugga", signerad Marja Ruta, olja på duk, 60x52 cm

Zustandsbeschreibung

247360

2014-05-25