Dorte Heide m.fl. stengods Tema

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Dorte Heide, glaserat stengods, signerad, höjd 20 cm, proveniens: Galleri Björnen 1997, VASER, 2 st, glaserat stengods, höjd 11-16 cm, LOCKASK, Marie Beckman, stengods, höjd 9 cm

247361

2014-05-24