Ulf Gripenholm litografi tema

Ulf Gripenholm litografi tema
Ulf Gripenholm litografi tema
Ulf Gripenholm litografi tema
Ulf Gripenholm litografi tema

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modell, signerad och daterad Ulf Gripenholm 82, provtryck, litografi, 33x30 cm

247363

2014-05-25