Åke Lagerborg skulptur
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LAGERBORG, Åke (född 1927): "Hommage á BÅ", signerad och daterad Åke Lagerborg 1961, sockel av trä, höjd inklusive sockel ca 49 cm
Kuntoraportti
247367
Päivämäärä:
2014-05-17