Åke Lagerborg skulptur

Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur
Åke Lagerborg skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LAGERBORG, Åke (född 1927): "Hommage á BÅ", signerad och daterad Åke Lagerborg 1961, sockel av trä, höjd inklusive sockel ca 49 cm

Kuntoraportti

247367

Päivämäärä:

2014-05-17