Beate Andersen m.fl. stengods Tema

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, Beate Andersen, stengods, signerad och daterad Beate -97, linjer och vågslingor, höjd 11 cm, LOCKASK, Roger Stribley, glaserat stengods, signerad Roger Stribley, höjd 11 cm, LOCKURNA, glaserat stengods i grönt, otydligt monogramsignerat, höjd ca 18 cm, VASER, 2 st, glaserat stengods, varav en Dale Karlsson, monogramsignerad DK, höjd 14-24 cm

247370

2014-05-24