Hänge silver markasiter

Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter
Hänge silver markasiter

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGE, silver, fasetterad blå sten, markasiter, 1930/40-tal, HALSKEDJA, sterlingsilver, venetiansk, Balestra, längd 38,5 cm

En markasit saknas, sten med smärre nagg

247380

2014-05-18