Lars Lerin träsnitt tema

Lars Lerin träsnitt tema
Lars Lerin träsnitt tema

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "ur Mostrarnas tid III", signerad Lars Lerin, XIV/XX, färgträsnitt, 22x17,5 cm

Smärre ramskador

247390

2014-05-25