Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEGPALL, omkring 1960-tal, etikettmärkt Lindqvist kontorsmöbler, klädd med Josef Franks "Manhattan", höjd 60 cm
Slitage,
247404
2014-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här