Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOSKENNIEMI, Markus (Finland, född 1951): Stockholmsmotiv, olja på duk, monogramsignerad MK och daterad á tergo -87, 60x72 cm
Oramad
247413
2014-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här