Spindelur 1700-tal England
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
FICKUR, 1700-tal, Daniel Constable (1714-), London, England, spindelgång, emaljtavla, verket signerad D Constable London 873, boett i silver, diameter 49 mm, ytterboett i silver, etui och nyckel medföljer
Boett med ägargravyr
247415
2014-05-17