Spindelur 1700-tal England

Spindelur 1700-tal England
Spindelur 1700-tal England
Spindelur 1700-tal England
Spindelur 1700-tal England
Spindelur 1700-tal England
Spindelur 1700-tal England

Klubbat för:

4 600 SEK

4 500 SEK

FICKUR, 1700-tal, Daniel Constable (1714-), London, England, spindelgång, emaljtavla, verket signerad D Constable London 873, boett i silver, diameter 49 mm, ytterboett i silver, etui och nyckel medföljer

Boett med ägargravyr

247415

2014-05-17