Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEKNIV, monogramsignerad, skaft i björk och ben, längd inkl skida 23 cm, KNIV, Finland, 1900-talets mitt, mässing trä och naturfärgat läder, skaftets avslut i form av hästhuvud, märkt Iisakki Järvenpää Ou Stainless Finland, längd ink 22 cm

Slitage

247426

2014-05-18