Samekniv
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMEKNIV, monogramsignerad, skaft i björk och ben, längd inkl skida 23 cm, KNIV, Finland, 1900-talets mitt, mässing trä och naturfärgat läder, skaftets avslut i form av hästhuvud, märkt Iisakki Järvenpää Ou Stainless Finland, längd ink 22 cm
Slitage
247426
2014-05-18