Väggplakett Arabia Francesca Lindh Tema

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASCITTI LINDH, Francesca (Finland, 1931): relief, stengods, signerad F Lindh, Arabia, dekor av stiliserade träd, 30x37 cm
PROVENIENS: Inköpt på NK 1975

Nagg i hörn

247460

2014-05-24