Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MASCITTI LINDH, Francesca (Finland, 1931): relief, stengods, signerad F Lindh, Arabia, dekor av stiliserade träd, 30x37 cm
PROVENIENS: Inköpt på NK 1975
Nagg i hörn
247460
2014-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här