Glasskulptur bl a Venini Tema
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 800 SEK
FLAKONG med propp, Venini, glas, signerad och daterad Venini -92, höjd 14 cm, FLAKONG med propp, glas, otydligt monogramsignerad och daterad "Viri" Gullaskruf, -92, höjd 24,5 cm, SKÅL, glas, höjd 6 cm, PENSELVAS, glas, Kjell Engman för Kosta Boda, signerad Unik Kosta Boda K Engman NR2118649444, höjd 20 cm
Propp med skada
247478
2014-05-25