Tavla skuren sten

Tavla skuren sten
Tavla skuren sten
Tavla skuren sten
Tavla skuren sten

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENTAVLA, 1700/1800-tal, Jesus ridandes på åsna, skuren sten, spår av förgyllning, monterad i träram, 12x9,5 cm

Sprickor och skador

247479

2014-05-17