Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ÖRBO, Karl (1890-1958): Motiv från Fårö, signerad Örbo, olja på duk, 45x54 cm

247486

2014-05-17