Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARLSSON Thomas (född 1964): objekt, grålackerad plåt i form av rektangulär kudde, monogramsignerad T.K., daterad 2001 samt numrerad 4/5, höjd 9, 18x11 cm
247498
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här