Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARLSSON, Thomas (född 1964): "Balloons", väggfast, oglaserad keramik, i form av uppblåst ballong, monogramsignerad T.K., daterad -00 samt numrerad 10/100, längd ca 30 cm
Slitage
247510
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här