Thomas Karlsson keramik Tema

Thomas Karlsson keramik Tema
Thomas Karlsson keramik Tema
Thomas Karlsson keramik Tema
Thomas Karlsson keramik Tema
Thomas Karlsson keramik Tema
Thomas Karlsson keramik Tema

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Thomas (född 1964): "Balloons", väggfast, oglaserad keramik, i form av uppblåst ballong, monogramsignerad T.K., daterad -00 samt numrerad 10/100, längd ca 30 cm

Slitage

247510

2014-05-25