Montblanc Meisterstück armbandsur
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARMBANDSUR, Montblanc, 2000-tal, "Meisterstück", mekaniskt urverk (manuell), stål, svart urtavla, gångreservsindikation, safirglas, modell nr: 7017, serie nr: PL44236, diameter 36 mm, Mont Blanc etui medföljer, fungerar
Smärre bruksslitage
247521
2014-05-18