Montblanc Meisterstück armbandsur

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARMBANDSUR, Montblanc, 2000-tal, "Meisterstück", mekaniskt urverk (manuell), stål, svart urtavla, gångreservsindikation, safirglas, modell nr: 7017, serie nr: PL44236, diameter 36 mm, Mont Blanc etui medföljer, fungerar

Smärre bruksslitage

247521

2014-05-18