Kurt Ullberger oljemålning
2014-05-18
247526
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULLBERGER, Kurt (1919-2008): "Barshagaudden", signerad och daterad K Ullberger -71, olja på duk, 54x98 cm