Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAMILTON GIEROW, Marylyn (född 1936): Tjur, signerad och daterad Marylyn -80, patinerad gips, sockel i trä, total höjd 28 cm
PROVENIENS: Galerie Elva 1991
Skador på horn
247530
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här