Marylyn Gierow Hamiltion tjurskulptur Tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAMILTON GIEROW, Marylyn (född 1936): Tjur, signerad och daterad Marylyn -80, patinerad gips, sockel i trä, total höjd 28 cm
PROVENIENS: Galerie Elva 1991

Skador på horn

247530

2014-05-25